Бар-ресторан «На майдані»

це унікальне місце, де ідеально поєдналися українська гостинність та по-європейськи бездоганний сервіс. У цьому закладі гість є бажаним і отримає справді якісне обслуговування. Тут вміють приємно дивувати та розважати відвідувачів. У нашому закладі вас смачно нагодують та запропонують посмакувати фірмовими делікатесами. Тут ви легко втамуєте спрагу та зможете покуштувати оригінальні коктейлі. Навіть маленька дрібничка та деталь інтер’єру продумані та налаштовують на чудовий відпочинок.

Запрошуємо вас відвідати нашу простору терасу на свіжому повітрі з чудовим краєвидом, де ви зможете насолодитись приємним вечором у компанії друзів після робочого дня, або забігти на смачний ланч чи апетитний сніданок. А всередині закладу на вас чекає приємний сюрприз у вигляді оновленого, стильного та вишуканого інтер’єру.

Заходи та події організовані в стінах нашого гостинного закладу, наповнить вас особливо приємними емоціями та залишить виключно чудові враження про свято. Це дуже вдалий варіант відпочинку та невимушеного дозвілля, адже, смакуючи наші вишукані страви, ви зможете вільно спілкуватись у комфортній атмосфері. Веселі танці, якісна музика, чудова кухня налаштовують на приємне проводження часу.