“Леліва”

А ви знаєте, якими стравами частували князів на Тернопільщині? Ви знаєте який смак мала їжа, що подавалась до столу міщанам нашого краю? Які продукти використовували у приготуванні давньої кухні Тернопільщини в минулих чи позаминулих століттях? Ні? Тоді вам точно варто завітати до ресторації «Леліва», у якій ви зможете скуштувати наїдки з XVI ст. до 1939 року.

Адже саме тут вдалось знайти та відновити рецепти страв, які були на трапезах у графа Яна Амора Тарнавського, польської королеви Марії Казимири та Константинопольського Патріарха Єремії II Траноса. Кожна страва, яку ви знайдете в меню ресторації «Леліва», унікальна, бо за нею стоять роки нашої історії. А для їх приготування обираються продукти максимально наближені до тих, які використовували в ті часи, щоб передати автентичний смак.

І що цікаво — щотижня в меню з’являються нові та цікаві рецепти. Висока майстерність та творчий підхід в приготуванні, поєднані з витонченістю та галантністю їх подачі, гарантує те, що ви точно залишитесь задоволені стравами… а якщо їх доповнити смачними напоями, особливо наливками, приготовленими як в давнину чи розливним пивом, якого в закладі є аж 20 сортів — ваш відпочинок буде вдалим.

Також у нас щодня можна скуштувати смачні сніданки з 08:00 до 12:00. А по буднях з 12:00 по 16:00 до Вашої уваги ситні комплексні обіди.

За попереднім записом можна взяти участь у Історично-алкогольній насолоді: дегустація та мандрівка у часі.
Історію можна досліджувати по-різному. Хтось сидить в запилюжених архівах чи вишукує інформацію в старовинних фоліантах, а може слухає нудну лекцію або напружено перевертає інтернет. Старотарнопільська ресторація «Леліва» пропонує перетворити вивчення історії «Файного міста» в насолоду для мозку та шлунка.

Скільки існує Тарнопіль стільки років його мешканці готували алкогольні «трунки». Різноманіття питних медів, настоянок, наливок, лікерів , що мають своє минуле та цілий букет легенд та оповідок захоплює та п’янить. Чи знаєте Ви хто такий пан Горко, що означає на тернопільському балаку «Свірк», чи чим мамці лікували нерозділене кохання любих синочків? А може Вам відомо як змінює смак страв знаменита Пейсахівка чи не менш знаменитий «Кобильшник». А як посидіти в затишній залі та одночасно відвідати захоплюючу екскурсію? Не знаєте? Тоді Вам до нас…