Про заклад

“New York Street Pizza” – це атмосферний і стильний заклад. Ми подорожуємо світом у пошуках найбільш вдалих рецептів для ресторану і вже більше п’ятнадцяти років приємно дивуємо вас великим вибором авторських піц, стравами європейської, італійської та азіатської кухонь. New York Street Pizza – це сервіс і якість, підтверджені багаторічним досвідом! Кожен відвідувач має можливість задовольнити тут свої гастрономічні уподобання, адже меню вражає своєю різноманітністю! Млинці і салати, паста і лазанья, піца і суші, смачненькі десерти, а також багато інших кулінарних шедеврів можна скуштувати у нас!

New York Street Pizza – смачна гаряча їжа з швидкою доставкою, постійними акціями та новинками. Заклад-космополіт: тут створено усе, що може потребувати житель або гість міста.

Літня тераса у центрі міста, вигідна зональність усередині – панорамні вікна другого поверху, прихована банкетна зала, столики на двох та для великих компаній. Тут проводять дитячі майстер-класи, ділові зустрічі, святкують банкети, куштують бізнес-ланчі, замовляють їжу додому та смакують кавою за принципом take-away.

Кухня народів світу в основному меню та додатках – спеціальні пропозиції за чесні гроші. Наша концепція базується на трьох основах: гастрономічна мода, домашня гостинність та демократичні ціни. Обираємо найкраще з модних трендів.

Відкриті до співпраці, відповідаємо на усі звернення та пропозиції.