Хмільне щастя

— заклад, в якому продаються алкогольні напої для розпивання, але усередині даного приміщення. Багато пабів передбачають наявність невеликого пивоварного заводу, який знаходиться безпосередньо в пабах або недалеко від них. Пиво, зварене там, є основним брендом паба. В основному паби зустрічаються в англомовних країнах, таких як Великобританія, Ірландія, Канада, Австралія і Нова Зеландія, у меншій мірі — в США. Паби зустрічаються і в інших країнах, але там вони не є переважаючими питущими закладами.

Паби (public bar) – це суспільні місця, орієнтовані на продаж і вживання алкогольних напоїв. Як правило, в пабах пропонується пиво, вино, лікери, коктейлі і безалкогольні напої. Багато пабів контролюються пивоварними заводами, тому частенько пиво дорожче, ніж вино або інший алкоголь. Інколи в пабах також продаються безалкогольні напої.

Жителі Великобританії і Ірландії пили пиво починаючи з бронзового століття. Паби ж почали з’являтися з прибуттям римлян і створенням римської дорожньої мережі. Саме тоді були засновані перші готелі, в яких стомлені мандрівники могли відпочити. Коли ж римляни пішли, нові паби продовжували відкриватися. Паби того часу також прийнято називати «alehouse» (ельхаус, буквально «Будинок еля»). Їх стало настільки багато, що в 965 році Король Едгар видав декрет, який постановив, що в одному селі не може бути більше одного паба. (Паб «Англійський Королівський Стандарт» The Royal Standard of England, що знаходиться недалеко від Беконсфілда, є сучасним діючим пабом, що виріс з Саксонського ельхауса).

ПАБ “Хмільне Щастя” – це найбільший в Західній Україні пивний клуб.

Тут до Ваших послуг:

справжня сцена для живих концертів;
великий екран 3х3 метри;
24 монітори для трансляції спортивних подій та ін.;
350 глядацьких місць.