“KILOGRAMM”

Щоб поласувати східними делікатесами не потрібно кудись їхати і довго чекати. Достатньо зайти на сайт компанії Кілограм і замовити суші з доставкою. Зробити це можна за телефоном або ж через відповідну форму на нашому сайті. Ми пропонуємо скористатись послугою «безкоштовна доставка суші Тернопіль». Необхідно лише замовити страви на мінімальну суму. Кур‘єр привезе замовлення за вказаною адресою за максимально короткий час.

Що отримує клієнт Кілограм:

  • Перш за все це відмінна свіжість, якість і натуральність. Наші майстри готують з абсолютно якісних продуктів, які постійно перевіряються. Використання напівфабрикатів є неприпустимих для них. Усі приправи і соуси, яких так багато у японських рецептах, є натуральними, без жодних синтетичних домішок.
  • Приємні ціни. Наша цінова політика цілком орієнтована на клієнта. Тому вартість страв завжди приємно дивує.
  • Першокласний сервіс. Звертаючись до Кілограм, ви отримуєте професіональне обслуговування на всіх рівнях — від оформлення заявки до доставки страв. Все робиться швидко, без затримань, ввічливо та зрозуміло.
  • Проведення акцій і встановлення знижок. Ми надаємо можливість скуштувати улюблені страви за зниженими цінами. Дізнатись про них ви можете на сайті у розділі «Акції та знижки».
  • Різноманітне меню. Серед запропонованих страв кожен знайде їжу собі до смаку: традиційні суші роли, смачні додатки до них, запечені роли, суші-кейки, практичні суші сети та багато іншого.