Jolly

Запашна піца є вибором багатьох тернополян. Кожен з нас любить хрустке тонке тісто разом із смачною начинкою та розплавленим сиром, що тягнеться. Піцу різних видів пропонує практично кожен заклад нашого міста. Але яка ж вона насправді справжня італійська піца?

Для дійсно особливого неаполітанського смаку піцу в «Jolly» випікатимуть у пічці італійської фабрики «Моретті», яку спеціально привезли також із Неаполя. Це єдина в світі електрична піч, що забезпечує всі умови дров’яної, адже за справжніми італійськими рецептами піцу потрібно випікати на дровах. На ідентичності італійської печі наголошував сам маестро Роберто Купо. Окрім італійської оригінальності, пічка фабрики «Моретті» дозволяє за годину при температурі 480 градусів випікати до двохсот піц, що вважається надзвичайно великою швидкістю. Піч цієї марки порівняно із дров’яною вирізняється екологічністю та стабільністю роботи, оскільки менше залежить від людського фактору та якості дров. Поруч із цим у цій печі – мінімум диму і сажі, а страва виходить із по-справжньому хрустким тістом та насиченим смаком.

Тож, якщо Ви хочете відчути смак справжньої неаполітанської піци за оригінальними італійськими рецептами, ласкаво просимо у піцерію «Jolly». Будьте певні, скуштувавши піцу, Ви зможете сповна відчути весь асортимент смаку справжньої італійської кухні.