«PIZZA-GRIL»

У самому центрі міста Тернопіль розташувався унікальний заклад — бар «PIZZA-GRIL», де всі страви подаються «з-під ножа». Тут вас почастують апетитними, приготованими на вогні стравами, їжею з тандиру, а також запропонують великий вибір піци з печі. Соковитий стейк, ніжний шашлик, овочеві й м’ясні салати, вишукані холодні закуски та ще безліч смачних наїдків ви можете скуштувати у барі «PIZZA-GRIL».

«PIZZA-GRIL» — це справжнє гастрономічне кафе, де справді дбають про кожного гостя, тому всі страви подають «з-під ножа» та готують лише зі свіжих та відбірних продуктів. Усі страви у барі «PIZZA-GRIL» готуються професійними кухарями із якісних та свіжих продуктів.

«PIZZA-GRIL» пропонує послугу доставки страв з нашого меню — швидко та доступно.

Особливою популярністю у нашому закладі користуються страви з тандиру та піца з печі. Справжньою знахідкою для ласунів у барі «PIZZA-GRIL» стане свіжа випічка власного виробництва.

У теплу пору року до ваших послуг відкрита літня тераса нашого закладу. Персонал нашого закладу дбає про ваш затишок та гарний настрій. Тому, у нас завжди якісний сервіс та гнучка система знижок.

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 25, Тернопіль

Номер телефону:

+38 (098) 882-36-99
+38 (096) 490-46-87